Hayat Işığım – The Light Between Oceans İzle
 

3 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 7.2/10 

Hayat-Işığım-2016-izle

720p – Türkçe Dublaj & 1080p – Altyazılı

Yapımı : 2016 – ABD , Yeni Zelanda
Tür : Dram
Süre: 130 Dak.
Yönetmen : Derek Cianfrance
Oyuncular : Michael Fassbender , Alicia Vikander , Rachel Weisz , Bryan Brown , Caren Pistorius
Senaryo : Derek CianfranceKonu:Tom Sherbourne, 1. Dünya Savaşı’nda geçirdiği acı dolu dört yıldan sonra Avustralya’ya döner ve kıyıdan yarım gün uzaklıktaki Janus Kayası’ndaki deniz fenerinde bakıcı olarak çalışmaya başlar. Genç, güzel, cesur ve sevgi dolu karısı Isabel’le evlilikleri ikisinin de kafasındaki gürültüyü susturup yıldızlar, dalgalar ve rüzgârın sesinden başka hiçbir şeyin olmadığı iki kişilik dünyalarında huzur bulmalarını sağlar. Bir gün, üç yılın ve üç düşüğün ardından, karısı bir bebeğin ağlamalarını duyar. Dalgalar, içinde genç bir adamın cesedi ile birkaç aylık bir bebeğin olduğu bir tekne getirmiştir onlara. Çocuk özlemiyle dolu Isabel Sherbourne dualarının Tanrı tarafından kabul edildiğini düşünür. Yüreklerinin sesini dinleyip bebeği sahiplenmeye ve bundan kimseye bahsetmemeye karar verirler. Yıllar sonra gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca aldıkları kararın hiç beklemedikleri sonuçları olduğunu anlarlar.

Odnok

Open

Mail-Ru

Netu

Moly

Altyazılı-1080p

Mail-Ru-1080p-Altyazılı


.(65%) (17%) (19%)
145 Oy Almış
3 Yorum Var
  1. nergis diyorki : 08 Ocak 2017

    duygusal insanların keyifle izleyeceği bir film…

  2. Milanos diyorki : 30 Nisan 2017

    …..bir kere affetmen yeterlidir……of, inanılmaz duygu yüklü film, sizi düşündüren, duygulandıran, belki de ağlatan eser. Teşekkürler admin.

  3. Milanos diyorki : 30 Nisan 2017

    ….bir kere affetmen yeterlidir……sizi düşündüren, duygulandıran, belki de benim gibi ağlatan harika film. Teşekkürler admin.

Yorum Yapın