Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı (2. Bölüm – Ezici Yenilgi) , 720p izle , 1080p izle , Altyazili izle, Hd izle
 

8 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 9.2/10 

2. Bölüm – Ezici Yenilgi

Gizliliği kaldırılmış, renklendirilmiş ve onarılmış görüntülerle II. Dünya Savaşı daha önce hiç görülmemiş haliyle gözler önüne seriliyor. Kıyamet, bizlere savaşa katılanlar (askerler), savaşın acısını çekenler (siviller) ve onu yönetenlerin (siyasi ve askeri liderler) trajik kaderlerindeki bu akıl almaz çatışmayı anlatıyor. Bu “korkunç ancak aşina olduğumuz” savaş, dünya çapında 50 milyon erkek ve kadını öldürerek askeri ölümlerin yanı sıra sivillerin ölümüne de yol açan ilk savaş oldu.

Okru

Moly

Mail.Ru

Netu


loading...


(87%) (5%) (8%)
387 Oy Almış
8 Yorum Var
 1. Gökhan diyorki : 18 Haziran 2011

  KESİNLİKLE BÜTÜN BÖLÜMLERİ İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM…

 2. safran diyorki : 18 Haziran 2011

  hitler çok zeki adammış

 3. edin diyorki : 19 Haziran 2011

  Eğer izlemeyeydim çok yazık olurdu. Dünya olaylarıyla biraz olsun ilgilenenler kesinlikle izlesin.

 4. mewmet diyorki : 20 Haziran 2011

  Bence Kavgam belgeseli dahi iyi, çünkü bu belgesel fazlaca müttefik propagandası ile dolu.Sonuçta 2nci. dünya savaşında almanlar küçümsenmeyecek askeri başarılar elde etti, bunlar tarihi gerçekler şans değil yani.yinde belsel olarak izlenir, unutmayalıö ki yazılı tarih belgeleri dışında söylenenlerin gerçek olmama ihtimali her zaman ciddi derecede vardır,her söylenene inanmayalım derim.
  Sonuçta izlenir bir belgesel, savaş her zamanki gibi kötü..

 5. Bay-Cinema diyorki : 22 Haziran 2011

  Fransızlar’a üzülmedim izlerken.Çok değil 1916-1923 döneminde aynı Fransa,Türkiye’yi işgal etmişti.Canavarca şeyler yapmış olan kaçık Hitler’in,ırkçı Nazi mistizmiyle eğitilmiş ordusu tarafından işgal edilen Fransa ve halkı işgalin ne kadar kötü birşey olduğunu görmüş oldu aslında.Fransa,kendi vatandaşı olan Yahudi kökenlileri de Naziler’e teslim etmişler ve katledilmelerine göz yumarak bir utanca imza atmışlardı.Bir de Britanya işgal edilebilseydi de,Almanlar ondan sonra yenilseydi ne güzel olurdu ama.

 6. gökalp diyorki : 19 Temmuz 2011

  Gerçekte almanların ne kadar güçlü olduğunu ve ilerki bölümlerinde de görücez ama sadece birleşik bir müttefik ordusuyla(ABD,İNG,FRA,SSCB ve tüm Avrupa) yenilebileceğini gösteriyo

 7. FEYYAZ diyorki : 25 Ağustos 2017

  FENA DEĞİL…

 8. FEYYAZ diyorki : 25 Ağustos 2017

  FENA DEĞİL……

Yorum Yapın