Çalınmış Hayatlar izle , 720p izle , 1080p izle , Altyazili izle, Hd izle
 

3 Yorum Yapıldı

yerli-film

vbnkqubp
Yapım:2017 – Türkiye
Tür:Belgesel
Konusu:Özgecan, Münevver, Sierra hayata genç yaşta gözlerini yumdular. Hepside ölümleriyle toplum vicdanında derin yaralar açarak aramızdan ayrıldılar. Çalınmış Hayatlarda onları sona götüren sebepler derinlemesine işlenmiş. Onlarla ilgili bildikleriniz ve bilmedikleriniz tüm bilgiler bu belgesel serisinde.

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3


loading...


(70%) (10%) (20%)
137 Oy Almış
3 Yorum Var
  1. FEYYAZ diyorki : 12 Mayıs 2017

    DİREKİZLE…

  2. oktay diyorki : 15 Mayıs 2017

    ölenlere Allahtan rahmet,ailelerine sabirlar versin yüce rabbim :( gercekten cok güzek ve cok önemli bir belgesel,malesef katillerle ic ice yasiyoruz..bazi seylerin dönüsü olmuyor malesef ki mesela ölüm gibi..tabiki yinede katillerin yakalanmis olmasi bir nebzede olsa yüreklere su serpiyor,hic bir suc cezasiz kalmaz..aslinda o hapishanelerde besleneceklerine can can deyip onlarin da direk hayatinin alinmasi lazim öyleki hic kimse insan canina kiymayi aklindan bile gecirmesin :(

  3. sevil diyorki : 24 Haziran 2017

    Oktay bey! Eee peki delileri ne yapacagiz! Oldugu anda onlarida oldurelim bari. Engellileride. Aslinda hepimizi oldurmek lazim. Bakin ABD’de olume olum cezasi oldugu icin orada oldurmek insanlarin aklindan bile gecmiyor (dimi!)

Yorum Yapın