Birleşen Gönüller İzle
 

20 Yorum Yapıldı

yerli-film
 IMDB Puanı : 8.3/10 

Birleşen-Gönüller-Filmi-İzle

Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Hasan Kıraç
Oyuncular : Hande Soral , Fikret Hakan , Serkan Şenalp , Ferdi Akarnur , Atılgan Gümüş
Senaryo : Serkan Birlik , Özge ArasKonusu:1940’lı yıllarda Sovyet Rusya’sı… 2. dünya savaşında Doğu cephesi alev alev yanmaktadır. Naziler ve Kızıl Ordu arasındaki bu ateş, bembeyaz bir sevdayı da yakmak üzeredir. Kuzey Kafkasya Türklerinden Niyaz ve Cennet daha çiçeği burnunda evliyken savaşın sert darbesiyle ayrılmak zorunda kalırlar. Nazi işgali hızla köylerine kadar gelir. Cennet ve bütün köy zorunlu işçiler olarak Almanya’ya, çalışma kamplarına gönderilir.
Bir fırsatını bulup kaçmaya çalışırlar. Askerlerin dalgın olduğu bir anda kurtuluşa atlamak istediklerinde en büyük ayrılıkları da başlamış olacaktır. Niyaz trenden atlayıp giderken Cennet ise kıskıvrak yakalanır. Cennet trende doğurduğu yavrusu Bedel’le birlikte dayanmaya çalışır hayata… Açlık, sefalet ve en kötüsü de ölüp ölmediğini bilmediği kocasını geride bırakma duygusu… Ne vatanına geri dönebilir ne de Niyaz’ından bir daha haber alabilir. O aşkı ve sabrıyla yine de bekler…
Ve tarihler 1990’lara dayandığında, onlar gibi sevdalı bir çift de Türkiye’den Kazakistan’a doğru yola çıkmıştır. Yunus ve Dilek… Onların sevdası ise bambaşkadır. İnsanlara ışık götürmek, kalpleri ilimle aydınlatabilmektir amaçları. Yunus o çorak topraklarda bir okul inşa etmek üzere yola çıkmıştır.
Yunus’un kurmaya çalıştığı okul, belki de Niyaz ve Cennet’in bitmek bilmeyen sevdasıyla gerçek olmuştur. Ve Dilek o sevdanın, o davanın haklılığını anlamıştır. Önemli olan sabır, tevekkül ve yola düşmek için bir adımdır. Gerisi kaderin getirdiklerinden ibarettir.
Bu, bir yolculuğun hikâyesidir… Fedakar yolcuların hikâyesi.. Bir Vefa hikayesi.

Ok.Ru

Vk.com

Mail.Ru

Mega.Vid

Openload

Netu


.(80%) (6%) (13%)
371 Oy Almış
20 Yorum Var
 1. Farukby diyorki : 14 Mayıs 2016

  Fetö cülerin filmi ama ABD desteklidir güzeldir

 2. abdülmuttaliptakva şensoy diyorki : 14 Mayıs 2016

  bu türklerin yapmıs oldugu filmlerden bi cacık olmaz .trışka filmler yapıyorlar.

 3. abdülmuttaliptakva şensoy diyorki : 14 Mayıs 2016

  boktan bir film

 4. abdulselam diyorki : 14 Mayıs 2016

  mükemmel ötesi direk izle

 5. Mehmet diyorki : 14 Mayıs 2016

  harika bir yapım bir türk olarak çok gurur duydum teşekkürler admin

 6. Rtinne diyorki : 14 Mayıs 2016

  Beyler Bayanlar benim için filmin ne kim nasil ne şekilde çektiği önemli değildir.Bu film güzel duygulu bir filmdir izlenizi tafsiye ederim güzel bir film.

 7. raci diyorki : 14 Mayıs 2016

  kurgu şahane efektler görseller mükemmel Türk sineması kendini aşmış dedirten bir teknoloji var

 8. nuci diyorki : 15 Mayıs 2016

  Filmin niyaz ve cennet bölümü çok güzeldi, benim asıl anlamadığım inşaatta gariban öğretmenler amele gibi çalıştı, fakir esnaf bağış yaptı okul yapıldı, fakirlerden bağışlarla yapılan okulda zengin bürokrat çocukları okutuluyor onlardan bi ton para alınıyor. Cemaat heryerde olduğu gibi bu filmdede kendini sokmuş araya. Gerçek hikaye deniyo ama nette araştırma yaptım bulamadım … Haa bu arada ünv kaldım ben bu evlerde bizden aldıkları bağışlarla ki babam çiftçiydi, polis çocuklarına bağış verildi yada diğer zengin çocuklara burs sağlandı en azından benden durumu çok daha iyi olanlara burs verildi. Haram olsun yaptığım herşey enbaştakilere

 9. buse diyorki : 15 Mayıs 2016

  gerçekten cok güzel film yasanan hayatlar

 10. nuci diyorki : 15 Mayıs 2016

  süper film

 11. aslii diyorki : 15 Mayıs 2016

  Etkileyici, oncu buncu demeden film izlemeyi objektif olmayı öğrenmelisiniz. Bu filmi beğenmeyenler gitsin zeka düzeylerinin anlayacağı ve sevecekleri osman pazarlamayı izlesin !
  Direk İzle >

 12. erdem diyorki : 17 Mayıs 2016

  oooo..etkileyici olmuş..

 13. Gokhan diyorki : 18 Mayıs 2016

  Saçma sapan bir film bu film güzel diye yazanlar kesinlikle cemaatin propagandasını yapmaya çalışanlar! Birşey yaptık saçma oldu diyip sonunu iyice saçmalamışlar bırakın allah aşkına! Harcanan 2 saatime yanıyorum

 14. SALİH diyorki : 19 Mayıs 2016

  Film hem yaşanmış gerçek bir öyküden alınmış olması hem de kalitesi ile dikkat çekiyor, Türklerin kendisiyle gurur duyacağı bir çok öğe barındırıyor.

 15. Özgürcenk diyorki : 22 Mayıs 2016

  Beyler bayanlar filim güzel…
  Ahıskaları tanıyan , içlerinden çok güzel dostları olan biri olarak diyebilirim ki bu hikaye gerçek ya da gerçeğe yakın kurgu da olsa buna benzer çok hikayeler gömülüdür ahıskanın tarihinde..

 16. ssss diyorki : 29 Mayıs 2016

  Şerefsiz Fettoş ve İtlerinin çektiği bilinç altı çalışmalarından bir tane daha..
  izlemedim izlememde tavsiye hiç etmem bunların hepsi şerefsiz !

 17. selami diyorki : 05 Ağustos 2016

  Sözüm; geçen güne kadar fetonun kulu köpeyi olupta şimdi kandırıldım diyenlere gelsin. Fetoya laf edildiğinde etten duvar örüpte şimdi ana avrat küfür edenlere gelsin. Haysiyetini şerefini dönüp dolaşıp ona buna satanlara gelsin. Ve selam olsun geçenlerde olduğu gibi bu günde fetöye o.çocuğu diyebilenlere. Daha şimdi anladım diyipte hala kandıranların ardına sığınan aptallara değil yani..

  not: film güzeldi. bakış açına bağlı.

 18. önder diyorki : 24 Ağustos 2016

  film gerçekten on numara

 19. bulent diyorki : 26 Ekim 2016

  ilk basta ızlemekten vaz gecmıtım sonra sonunakadar izliycem dedım iyiki izlemisim dram dalinda 10 numazra aglamak isteyen seyretsın mukemmbel

 20. poia diyorki : 06 Ocak 2017

  mukemmel kesin ızleın

Yorum Yapın