Aşkın Çekimi – Their Finest İzle , 720p izle , 1080p izle , Altyazili izle, Hd izle
 

1 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 6.8/10 

Yapımı : 2016 – İngiltere
Tür : Dram, Komedi, Romantik, Savaş
Süre: 110 Dak.
Yönetmen : Lone Scherfig
Oyuncular : Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy, Jack Huston, Rachael Stirling
Konusu:2. Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Almanya’nın yoğun baskısına maruz kalan Büyük Britanya’da sinema, halkın moralini yükseltecek ve aynı zamanda ABD’nin de savaşa girmesini sağlayacak bir propaganda unsuru olarak görülmekte, filmler buna göre çekilmektedir. Genç sekreter Catrin Cole (Gemma Arterton), İstihbarat Bakanlığı tarafından yeni çekilecek bir filmde önemsiz kadın diyaloglarını yazmakla görevlendirilir. Dunkirk tahliyesiyle ilgili çekilecek kahramanlık filmi ‘The Nancy Starling’ için yazar Tom Buckley (Sam Claflin) ve çaptan düşmüş aktör Ambrose Hilliard (Bill Nighy) ile birlikte gece gündüz çalışan Catrin’in katkısı, kendisinden beklenenden çok daha fazlası olacaktır. Ayrıca savaşın olanca çetin şartları içinde umudu birbirlerinde bulacaklardır.

Direk Alt

Open

Okru

Direk

Vshare

Rapid

Moly

Mail.Ru

Netu

Mango

Direk

Netu-Alt


Reklamı Kapat
loading...

(48%) (22%) (30%)
23 Oy Almış
1 Yorum Var
  1. H.H diyorki : 16 Ekim 2017

    DEĞİŞİK KONUSU OLAN, SAVAŞI VE YAŞANMIŞLIKLARI FARKLI BİR ŞEKİLDE SUNAN BİRAZ ROMANTİK KOKULU, ÇOKÇA İNGİLİZ EDEBİYATI BİR FİLM..
    TABİ Kİ AKSİYON FALAN YOK AMA 70 LERDE İZLEDİĞİMİZ AMERİKAN FİLMLERİ TADINDA BİR FİLM..BİRAZ RETRO…BENCE SEYREDİLEBİLİR, KÜLTÜREL BİR FİLM, SEVEBİLMENİZ TARZ MESELESİ…GENÇ YAŞTAKİLER FRAGMANINA BİLE BAKMASIN, ÇÜNKÜ ONLARA HİTAP ETMEZ… :)

Yorum Yapın